My Ukraine shirts collection

Вітаю на мому невеличкому сайті про історію ігрових форм збірної України по футболу.

Мене звати Константин. Я почав колекціонувати футболки збірної приблизно в 2009-10рр. Точно вже непамятаю, адже це все не планувалось. Я ніколи і подумати не міг що почну колекціонувати саме футболки. Памятаю я просто хотів віднайти звичайну фанатську футболку зразка 2006го року, як память про той самий 2006 рік, той незабутній для мене ЧС-2006. І якось так вийшло, що поки шукав бажану футболку - натрапив на інші. І відкрив для себе, що у світі багато людей які колекціонують футболки.

Отже, потихеньку я нирнув у це з головою. Мені стало цікаво, а в чому грали раніше, і я почав вивчати історію нашого футболу, а саме паралельно пошуку самих футболок, я шукав і записи матчів збірної України, старі фото. Ось так зібралося багато інфи, по мірі обробки якої, я подумав, а чи не виставити це все у могучий інтернет, адже толкової статті про те, в чому грала наша збірна немає.

І от я вирішив зробити такий сайтик. Зразу повідомлю, щоб не думали, що я мажор який немає чим зайнятись... на жаль ні, з грошима не так добре як би то хотілось, і так ледве знаходжу їх щоб купляти футболки, тому прийшлось 2 місяці потратити на те, щоб вивчити html/css/js і написати сайт самому. Ібо лишніх $1000 у мене не буває. Тому вибачте-пробачте якщо є косяки - будь-ласка повідомте мені, я постараюсь виправити.

І так, на цьому сайті ви знайдете інфу в чому грала збірна, різну цікаву статистику ну і звісно мою коллекцію. Окрім футболок я також цікавлюсь матчами збірної. І по мірі обробки інформації та вільного часу, буду наповнювати сайт. Але з часом не густо - робота, алкоголізм, кохання :(

Буду радий вашим враженням, критиці чи пропозиціям...

Ukraine Football Kits History

P.S.: У мене є мрія - зібрати всі футболки і по можливості відкрити невеличкий музей. Тому запрошую вас прийняти у цьому участь - можливо у вас є стара форма чи записи матчів чи раритетне фото - напишіть будь-ласка: ukrainekits@gmail.com
Також буду вдячний за допомогу гривнею.

Eng Рус