War in Ukraine War in Ukraine War in Ukraine War in Ukraine

24 лютого 2022 року, рано вранці, підло як нацисти у 1939, росія напала на Україну.

На квітень 2023 року росія продовжує знищувати міста та вбивати мирне населення України.

Карма та суд чекає на хуйло та його z-довбойобів.


We Stand Together #WeStandTogether

Ми потрібні ЗСУ не менше ніж ЗСУ потрібні нам, бо переможемо тільки разом!

Не падайде духом, вірте в себе, допомагайте ЗСУ.


Слава Україні - Слава Захисникам!


Вітаю на мому невеличкому сайті про історію ігрових форм збірної України по футболу.

My Ukraine shirts collection

Мене звати Константин. Я почав колекціонувати футболки збірної приблизно в 2009-10рр. Точно вже непамятаю, адже це все не планувалось. Я ніколи і подумати не міг що почну колекціонувати саме футболки. Памятаю я просто хотів віднайти звичайну фанатську футболку зразка 2006го року, як память про той самий 2006 рік, той незабутній для мене Чемпіонат Світу. І якось так вийшло, що поки шукав бажану футболку - натрапив на інші. І відкрив для себе, що у світі багато людей які колекціонують футбольну атрибутику.

Отже, потихеньку я пірнув у це з головою. Мені стало цікаво, а в чому грали раніше, і я почав вивчати історію нашого футболу, а саме паралельно пошуку самих футболок, я шукав і записи матчів збірної України, старі фото. Ось так зібралося багато інфи, по мірі обробки якої, я подумав, а чи не виставити це все у інтернет, адже повноцінної статті про те, в чому грала наша збірна немає.

І от я вирішив зробити такий сайтик. Нажаль, з грошима не так добре як би то хотілось, тому прийшлось витратити 2 місяці на те, щоб трохи вивчити web-розробку і написати сайт самому. Тому вибачте-пробачте за простоту сайту і якщо є помилки - будь-ласка повідомте мені, я постараюсь виправити.

Ukraine Football Kits History

На цьому сайті ви знайдете інфу в чому грала збірна, деяку цікаву статистику ну і звісно мою коллекцію. Окрім футболок я також цікавлюсь матчами збірної. І по мірі обробки інформації та вільного часу, буду наповнювати сайт. Але з часом не густо - робота, алкоголізм, депресія, кохання :(

Буду радий вашим враженням, критиці чи пропозиціям...

Ukraine Football Kits History

P.S.: У мене є мрія - зібрати всі футболки і по можливості відкрити невеличкий музей. Тому запрошую вас прийняти у цьому участь - можливо у вас є форма збірної України, мяч чи записи матчів, фото тощо - напишіть будь-ласка: ukrainekits@gmail.com
Також буду вдячний за допомогу гривнею.

Eng